Klientu servisa tālrunis: (+371) 20033708,  (+371) 20220862        E-pasts:            Mūsu veikals: Ieriķu iela 7c, Rīga, LV-1084

Preču iegāde, piegāde un norēķini

Apmaksas veidi: skaidra nauda/maksājuma karte (preču saņemšanai mūsu veikalā) vai bankas pārskaitījums.


Pirkuma apmaksa skaidrā naudā / ar kredītkarti tiek veikta preces saņemšanas brīdī. Tiek izsniegs atbilstošos pirkuma dokumentus, kas noteikti jāsaglabā, lai mēs varētu nodrošināt ražotāja noteikto garantiju iegādātajai precei.

 

Apmaksa ar bankas pārskaitījumu. Rūpīgi aizpildiet visus pirkuma noformēšanai prasītos datus un mūsu operatori sastādīs priekšapmaksas rēķinu. Priekšapmaksas rēķins pieejams tūlītējai izdrukāšanai kā arī tiks nosūtīts uz pasūtījumā norādīto e-pastu. Lūdzam, veicot apmaksu, norādīt rēķina numuru. Preci varēsiet saņemt SIA “Priva Com” veiklā tikai pēc pilnas priekšapmaksas rēķina summas ienākšanas mūsu bankas kontā. Preces saņemšanas brīdī būs jāparaksta Preču pavadzīme, kas ir pirkuma apstiprinājums.

Ja rēķins netiek apmaksāts 10 dienu laikā, pasūtījums tiek anulēts.

 

Piegāde.

Piegādes izmaksas:

 

 1.variants
Saņem veikalā BEZMAKSAS pēc adreses: Ieriķu iela 7c, Rīga.
Darbdienās 8.30-17.00.

 

 

2.variants
Komforta piegāde ar VENIPAK kurjeru. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no pasūtījuma apjoma, izmēriem un svara.


3.variants

Saņem OMNIVA pakomātā.
Sūtījumu nosūtīšana un saņemšana ar OMNIVA pakomātu ir pieejama visā Baltijā 1-2 darba dienu laikā. Baltijas sūtījumu terminālu tīkls ietver 188 pakomātus.

OMNIVA:
-Atvērts 24 stundas;
-Izdevīgas cenas;
-Ātra piegāde.

Veicot preču pasūtījumu, tā kopējais svars nedrīkst pārsniegt 30 kg, kā arī preces izmēri nedrīkst pārsniegt 38x64x41 cm. 
Kad sūtījums tiks ievietots terminālā, uz Jūsu norādīto mobilo telefonu/e-pastu tiks nosūtīta ziņa ar unikālu kodu, kuru ievadot termināla sistēmā, automātiski atvērsies skapīša durvis, kurā atrodas Jums adresētais sūtījums. Maksimālais sūtījuma uzglabāšanas laiks terminālā ir 7 dienas.
OMNIVA pakomāti ir pieejami 22 Latvijas pilsētās: Rīga, Daugavpils, Liepāja, Jelgava, Cēsis, Jēkabpils, Jūrmala, Ogre, Rēzekne, Tukums, Valmiera, Ventspils, Talsi, Kuldīga, Saldus, Sigulda, Bauska, Dobele, Limbaži, Madona, Salaspils, Gulbene.

Untitled(1).png

Darba Apģērbu šūšana

Piedāvājam augstas kvalitātes darba apģērba šūšanu ar plašu modeļu un izturīgu audumu klāstu.

Ražošana daļas tālrunis: (+371) 29275470